Autoklimatizace

Nechladí klimatizace tak, jak by měla?

Provádíme plnění, dezinfekci a kompletní servis klimatizací pro osobní, terénní a užitkové vozy.

Provádíme nejen plnění, ale i opravy veškerých druhů autoklimatizací a to jak pro plyny R134A tak pro 1234YF. Zároveň je u nás možno objednat i kompletní sezónní servisy klimatizací s výměnou aktivních filtrů a dezinfekcí výparníku a vzduchotechnických rozvodů vozidla.

ZDARMA při plnění aplikujeme do systému reflexní olej, který v následném případě netěsnosti soustavy klimatizace vyznačí stopu úniku, čímž se zkracuje doba hledání netěsnosti.

 

CÍTÍTE ZÁPACH Z VENTILACE?

Zápach způsobují bakterie a viry, které se množí v oblasti výparníku a vedení klimatizace. Toto zanesení snižuje účinnost klimatizace a přináší nepříjemný zápach. V takovém případě doporučujeme dezinfekci klimatizace a výměnu kabinového filtru vozidla.

Nabídka

Ceny jsou uvedeny bez DPH (21%)

ODSÁTÍ, TLAKOVÁ ZKOUŠKA A NAPLNĚNÍ KLIMATIZACE

800

Cena zahrnuje odsátí starého chladiva, tlakovou zkoušku soustavy klimatizace, doplnění reflexního oleje, naplnění systému chladivem a případné doplnění chybějícího chladiva. Uvedená cena nezahrnuje cenu za doplněné chladivo.

Nebo objednávejte na 775 388 818

Kde nás najdete

Provozovna: 

generála Svobody 339

533 51 Pardubice – Rosice

Sídlo: 

Srch 229, 533 52 Staré Hradiště

IČ: 27505600

Příjem oprav, objednání:

+420 775 388 818

tripa@tripa.cz

Vedení společnosti:

vedeni@tripa.cz

Společnost TRIPA s.r.o. patří mezi přední Pardubické neautorizované autoservisy osobních a užitkových vozů. Jsme společnost s více jak 15ti letou tradicí. Díky kvalitnímu personálnímu i technického zázemí jsme se v roce 2015 stali součástí servisní sítě Partner ELIT. Od začátku se snažíme o osobní a individuální přístup k jednotlivým zákazníkům ve spojení s kvalitně odvedenou prací.

Na základě blokové vyjímky  § 3 odst. zákona č. 143/2001 Sb můžete  náš autoservis navštívit i s novým ještě záručním vozidlem.

Důvody, proč zvolit Autoservis TRIPA

Od samého začátku se snažíme o osobní, individuální přístup k jednotlivým zákazníkům a domácí atmosféru ve spojení s profesionálním jednáním.

Jsme součástí PARTNER ELIT

Jsme členem sítě autoservisů PARTNER ELIT, do které je v České republice zapojeno přes 500 autoservisů a tvoří tak nejpočetnější a nejdostupnější síť autoservisů na našem území. Mezi hlavní výhody pro motoristy, kromě výborné dostupnosti patří také výhodné ceny prací a služeb.

Kvalitu náhradních dílů používaných v autoservisech PARTNER ELIT garantuje společnost ELIT, která je největším dodavatelem originálních a kvalitativně rovnocenných náhradních dílů na trhu náhradní spotřeby v ČR.

Kvalitně u nás neznamená draze

Zakládáme si na kvalitně provedené práci, pro kterou využíváme jen díly odpovídající svou kvalitou dílům originálním. Zároveň cena práce je u nás na dostupné úrovni. Oproti autorizovanému servisu můžete ušetřit i 60 – 70% nákladů.

Upozorníme vás na nedostatky

Při provádění oprav a prohlídek vás automaticky upozorníme na další nedostatky a předáme vám doporučení na další opravu.

Preferujeme fér a transparentní jednání

Než se pustíme do oprav, vždy se s Vámi spojíme a společně zkonzultujeme, jaký postup zvolit. Nikdy neprovedeme práce bez předchozího schválení ze strany zákazníka, takže Vás nezaskočí nečekaně vysoký účet.

Pro vozy Mercedes-Benz a Škoda nabízíme možnost zápisu servisní prohlídky do elektronické servisní knížky vozidla. Všechny ostatní údaje o probězích jednotlivých prohlídek jsou automaticky předávány společnosti CEBIA

Při provádění oprav a prohlídek vás automaticky upozorníme na další nedostatky a předáme vám doporučení na další opravu.

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci

Pokuste se nám co nejlépe přiblížit, s jakým požadavkem k nám chcete vozidlo přistavit. Po přijetí Vaší zprávy požadavek zpracujeme, vyhodnotíme možné termíny pro provedení prací a kontaktujeme Vás zpětně s návrhem termínu a případného řešení.