Geometrie

Správné seřízení geometrie náprav vám zajistí rovnoměrné sjíždění pneumatik a optimální jízdní vlastnosti.

Kdy je ta správná chvíle, uvažovat o kontrole a seřízení geometrie?

Provést geometrii vozidla doporučujeme ve chvíli, kdy se Vám vozidlo během jízdy samovolně začne stáčet doleva nebo doprava. Také ve chvíli, kdy zpozorujete, že se Vaše pneumatiky sjíždí nerovnoměrně (obvykle nadměrně opotřebené vnější, či vnitřní kraje pneumatik). 

Seřízení geometrie provádíme vždy, po výměně nápravových částí vozu.

Proč provést geometrii?

Správné seřízení geometrie vašeho vozu zásadně zvyšuje pohodlí jízdy, navyšuje její bezpečnost a snižuje opotřebení pneumatik.

 

Provádíme měření geometrie kompletních náprav Vašeho vozidla na nejmodernější 3D laserové geometrii. U každého měření vystavujeme protokoly s diagnózou a následně s hodnotami pro případně seřízení. Na vyžádání je možné dodat i protokol o souososti karoserie vozidla.

Nabídka

Ceny jsou uvedeny bez DPH (21%)

3D MĚŘENÍ A KONTROLA STAVU GEOMETRIE

1000

Nebo objednávejte na 775 388 818

3D MĚŘENÍ A SEŘÍZENÍ GEOMETRIE PŘEDNÍ NÁPRAVY

1250

Nebo objednávejte na 775 388 818

3D MĚŘENÍ A SEŘÍZENÍ GEOMETRIE PŘEDNÍ + ZADNÍ NÁPRAVY

1700

Nebo objednávejte na 775 388 818

Kde nás najdete

Provozovna: 

generála Svobody 339

533 51 Pardubice – Rosice

Sídlo: 

Srch 229, 533 52 Staré Hradiště

IČ: 27505600

Příjem oprav, objednání:

+420 775 388 818

tripa@tripa.cz

Vedení společnosti:

vedeni@tripa.cz

Společnost TRIPA s.r.o. patří mezi přední Pardubické neautorizované autoservisy osobních a užitkových vozů. Jsme společnost s více jak 15ti letou tradicí. Díky kvalitnímu personálnímu i technického zázemí jsme se v roce 2015 stali součástí servisní sítě Partner ELIT. Od začátku se snažíme o osobní a individuální přístup k jednotlivým zákazníkům ve spojení s kvalitně odvedenou prací.

Na základě blokové vyjímky  § 3 odst. zákona č. 143/2001 Sb můžete  náš autoservis navštívit i s novým ještě záručním vozidlem.

Důvody, proč zvolit Autoservis TRIPA

Od samého začátku se snažíme o osobní, individuální přístup k jednotlivým zákazníkům a domácí atmosféru ve spojení s profesionálním jednáním.

Jsme součástí PARTNER ELIT

Jsme členem sítě autoservisů PARTNER ELIT, do které je v České republice zapojeno přes 500 autoservisů a tvoří tak nejpočetnější a nejdostupnější síť autoservisů na našem území. Mezi hlavní výhody pro motoristy, kromě výborné dostupnosti patří také výhodné ceny prací a služeb.

Kvalitu náhradních dílů používaných v autoservisech PARTNER ELIT garantuje společnost ELIT, která je největším dodavatelem originálních a kvalitativně rovnocenných náhradních dílů na trhu náhradní spotřeby v ČR.

Kvalitně u nás neznamená draze

Zakládáme si na kvalitně provedené práci, pro kterou využíváme jen díly odpovídající svou kvalitou dílům originálním. Zároveň cena práce je u nás na dostupné úrovni. Oproti autorizovanému servisu můžete ušetřit i 60 – 70% nákladů.

Upozorníme vás na nedostatky

Při provádění oprav a prohlídek vás automaticky upozorníme na další nedostatky a předáme vám doporučení na další opravu.

Preferujeme fér a transparentní jednání

Než se pustíme do oprav, vždy se s Vámi spojíme a společně zkonzultujeme, jaký postup zvolit. Nikdy neprovedeme práce bez předchozího schválení ze strany zákazníka, takže Vás nezaskočí nečekaně vysoký účet.

Pro vozy Mercedes-Benz a Škoda nabízíme možnost zápisu servisní prohlídky do elektronické servisní knížky vozidla. Všechny ostatní údaje o probězích jednotlivých prohlídek jsou automaticky předávány společnosti CEBIA

Při provádění oprav a prohlídek vás automaticky upozorníme na další nedostatky a předáme vám doporučení na další opravu.

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci

Pokuste se nám co nejlépe přiblížit, s jakým požadavkem k nám chcete vozidlo přistavit. Po přijetí Vaší zprávy požadavek zpracujeme, vyhodnotíme možné termíny pro provedení prací a kontaktujeme Vás zpětně s návrhem termínu a případného řešení.