Prohlídka vozidla před koupí

Vyhlídnuli jste si krásný nový vůz, ale nejste si jisti jeho celkovým technickým stavem? Pro takové případy je tu naše nabídka předkupní prohlídky vozu v našem servise.

BUĎTE SI JISTI STAVEM VOZU, KTERÝ SE CHYSTÁTE ZAKOUPIT.

V rámci předkupní prohlídky provedeme celkovou kontrolu vámi přistaveného vozidla, upozorníme na případné nedostatky a naceníme případné díly a práci k uvedení do provozního stavu.

JSME SOUČÁSTÍ SÍTĚ CARTRAX.

CarTrax je nejkomplexnější evropská digitální platforma, která zájemcům o nákup ojetého vozu nabízí nezávislou fyzickou kontrolu jeho technického stavu. Zákazníci se tak při výběru ojetiny nemusí spoléhat pouze na informace od prodávajícího, ale mohou během několika desítek minut získat detailní, a především nezaujatý přehled o tom, v jakém stavu se daný vůz skutečně nachází. Odbornou prohlídku vozidel zajišťuje síť přibližně 340 tzv. CarTrax Pointů po celé České republice.

Součástí odborné prohlídky vozidla je nejen fyzická kontrola více než 250 kontrolních bodů, ale také detailní prověření stavu tachometru a kompletní servisní historie vozidla v mezinárodním systému carVertical*. Ve službě CarTrax je dále zahrnuto celkové zhodnocení stavu vozu odborným technikem, jeho doporučení na nezbytný servis a vyčíslení přibližných nákladů na případné opravy*. Po ukončení prohlídky, která dle zvoleného programu trvá přibližně 80 – 160 minut, bude k vozu vystaven podrobný CarTrax DataList.

Zakoupili jste bazarové vozidlo a obdrželi voucher do servisní sítě PARTNER ELIT?

Nyní již stačí jen naplánovat termín návštěvy v našem autoservisu a využít tento voucher v plném rozsahu.

Kde nás najdete

Provozovna: 

generála Svobody 339

533 51 Pardubice – Rosice

Sídlo: 

Srch 229, 533 52 Staré Hradiště

IČ: 27505600

Příjem oprav, objednání:

+420 775 388 818

tripa@tripa.cz

Vedení společnosti:

vedeni@tripa.cz

Společnost TRIPA s.r.o. patří mezi přední Pardubické neautorizované autoservisy osobních a užitkových vozů. Jsme společnost s více jak 15ti letou tradicí. Díky kvalitnímu personálnímu i technického zázemí jsme se v roce 2015 stali součástí servisní sítě Partner ELIT. Od začátku se snažíme o osobní a individuální přístup k jednotlivým zákazníkům ve spojení s kvalitně odvedenou prací.

Na základě blokové vyjímky  § 3 odst. zákona č. 143/2001 Sb můžete  náš autoservis navštívit i s novým ještě záručním vozidlem.

Důvody, proč zvolit Autoservis TRIPA

Od samého začátku se snažíme o osobní, individuální přístup k jednotlivým zákazníkům a domácí atmosféru ve spojení s profesionálním jednáním.

Jsme součástí PARTNER ELIT

Jsme členem sítě autoservisů PARTNER ELIT, do které je v České republice zapojeno přes 500 autoservisů a tvoří tak nejpočetnější a nejdostupnější síť autoservisů na našem území. Mezi hlavní výhody pro motoristy, kromě výborné dostupnosti patří také výhodné ceny prací a služeb.

Kvalitu náhradních dílů používaných v autoservisech PARTNER ELIT garantuje společnost ELIT, která je největším dodavatelem originálních a kvalitativně rovnocenných náhradních dílů na trhu náhradní spotřeby v ČR.

Kvalitně u nás neznamená draze

Zakládáme si na kvalitně provedené práci, pro kterou využíváme jen díly odpovídající svou kvalitou dílům originálním. Zároveň cena práce je u nás na dostupné úrovni. Oproti autorizovanému servisu můžete ušetřit i 60 – 70% nákladů.

Upozorníme vás na nedostatky

Při provádění oprav a prohlídek vás automaticky upozorníme na další nedostatky a předáme vám doporučení na další opravu.

Preferujeme fér a transparentní jednání

Než se pustíme do oprav, vždy se s Vámi spojíme a společně zkonzultujeme, jaký postup zvolit. Nikdy neprovedeme práce bez předchozího schválení ze strany zákazníka, takže Vás nezaskočí nečekaně vysoký účet.

Pro vozy Mercedes-Benz a Škoda nabízíme možnost zápisu servisní prohlídky do elektronické servisní knížky vozidla. Všechny ostatní údaje o probězích jednotlivých prohlídek jsou automaticky předávány společnosti CEBIA

Při provádění oprav a prohlídek vás automaticky upozorníme na další nedostatky a předáme vám doporučení na další opravu.

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci

Pokuste se nám co nejlépe přiblížit, s jakým požadavkem k nám chcete vozidlo přistavit. Po přijetí Vaší zprávy požadavek zpracujeme, vyhodnotíme možné termíny pro provedení prací a kontaktujeme Vás zpětně s návrhem termínu a případného řešení.