Pneuservis

Hledáte, kde nechat Váš automobil přezout? Potřebujete opravit defekt?

Provádíme kompletní pneuservis pro osobní, terénní a užitkové vozy.

Přezouvání nebo přehození kol vašeho vozu zajistí tým našich zkušených mechaniků tak, že postupně z vozidla sejme všechna měněná kola. Sejmutá kola jsou nasazena na zouvačku, které zajistí bezpečné sejmutí pneumatiky z vašeho ráfku. Po sejmutí pneumatiky zajistíme pečlivé očištění a ošetření dosedacích ploch ráfku před montáží pneumatiky, kterou na ráfek následně nasadíme. U nasazovaných pneumatiky zkontrolujeme hloubku dezénu, po nasazení proběhne vyvážení kola tak, aby byl zajištěn Váš maximální jízdní komfort, kolo se sjíždělo rovnoměrně a automobil vám na silnici „neplaval“. Následně kola namontujeme zpět na vaše vozidlo, u kterého v případě potřeby také začistíme dosedací plochy disků.

Služby pneuservisu provádíme pro rozměry 10″ – 22″. Zároveň nabízíme uskladnění Vašeho sezónního obutí.

Nabídka

Ceny jsou uvedeny bez DPH (21%)

KOMPLETNÍ PŘEZUTÍ VČ. VYVÁŽENÍ

již od 750

Kompletní přezutí vašeho osobního, terénního nebo užitkového vozidla. Během přezutí naši technici zdarma zkontrolují stav brzdového systému vašeho vozidla. V ceně je zahrnuto vyvážení kol na sadu 4 kol.

Nebo objednávejte na 775 388 818

DEMONTÁŽ A MONTÁŽ CELÝCH KOL VČ. VYVÁŽENÍ

již od 400

Pokud máte druhou sadu kol již „obutou“ na discích, již nemusíte platit za přezouvání pneumatik na discích. Při přehození celých kol Vám kola vyvážení a v případě potřeby dohustíme.

Nebo objednávejte na 775 388 818

SEZÓNNÍ USKLADNĚNÍ PNEUMATIK

již od 413 

Každé kolo něco váží, zároveň po demontáži z vozu kola nepatří zrovna do kategorie „nejčistší“. Ušetřete si práci s přenášením kol a neznečistěte si Váš vůz. Vaše sezónní přezutí Vám rádi uskladníme u nás.

Nebo objednávejte na 775 388 818

Kde nás najdete

Provozovna: 

generála Svobody 339

533 51 Pardubice – Rosice

Sídlo: 

Srch 229, 533 52 Staré Hradiště

IČ: 27505600

Příjem oprav, objednání:

+420 775 388 818

tripa@tripa.cz

Vedení společnosti:

vedeni@tripa.cz

Společnost TRIPA s.r.o. patří mezi přední Pardubické neautorizované autoservisy osobních a užitkových vozů. Jsme společnost s více jak 15ti letou tradicí. Díky kvalitnímu personálnímu i technického zázemí jsme se v roce 2015 stali součástí servisní sítě Partner ELIT. Od začátku se snažíme o osobní a individuální přístup k jednotlivým zákazníkům ve spojení s kvalitně odvedenou prací.

Na základě blokové vyjímky  § 3 odst. zákona č. 143/2001 Sb můžete  náš autoservis navštívit i s novým ještě záručním vozidlem.

Důvody, proč zvolit Autoservis TRIPA

Od samého začátku se snažíme o osobní, individuální přístup k jednotlivým zákazníkům a domácí atmosféru ve spojení s profesionálním jednáním.

Jsme součástí PARTNER ELIT

Jsme členem sítě autoservisů PARTNER ELIT, do které je v České republice zapojeno přes 500 autoservisů a tvoří tak nejpočetnější a nejdostupnější síť autoservisů na našem území. Mezi hlavní výhody pro motoristy, kromě výborné dostupnosti patří také výhodné ceny prací a služeb.

Kvalitu náhradních dílů používaných v autoservisech PARTNER ELIT garantuje společnost ELIT, která je největším dodavatelem originálních a kvalitativně rovnocenných náhradních dílů na trhu náhradní spotřeby v ČR.

Kvalitně u nás neznamená draze

Zakládáme si na kvalitně provedené práci, pro kterou využíváme jen díly odpovídající svou kvalitou dílům originálním. Zároveň cena práce je u nás na dostupné úrovni. Oproti autorizovanému servisu můžete ušetřit i 60 – 70% nákladů.

Upozorníme vás na nedostatky

Při provádění oprav a prohlídek vás automaticky upozorníme na další nedostatky a předáme vám doporučení na další opravu.

Preferujeme fér a transparentní jednání

Než se pustíme do oprav, vždy se s Vámi spojíme a společně zkonzultujeme, jaký postup zvolit. Nikdy neprovedeme práce bez předchozího schválení ze strany zákazníka, takže Vás nezaskočí nečekaně vysoký účet.

Pro vozy Mercedes-Benz a Škoda nabízíme možnost zápisu servisní prohlídky do elektronické servisní knížky vozidla. Všechny ostatní údaje o probězích jednotlivých prohlídek jsou automaticky předávány společnosti CEBIA

Při provádění oprav a prohlídek vás automaticky upozorníme na další nedostatky a předáme vám doporučení na další opravu.

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci

Pokuste se nám co nejlépe přiblížit, s jakým požadavkem k nám chcete vozidlo přistavit. Po přijetí Vaší zprávy požadavek zpracujeme, vyhodnotíme možné termíny pro provedení prací a kontaktujeme Vás zpětně s návrhem termínu a případného řešení.