Sezónní prohlídka vozidla

Blíží se léto a vy nevíte, jestli klimatizace funguje tak, jak má? Nebo máte strach, že v nastávající zimě nenastartujete?

Pro tyto případě a spoustu dalších nabízíme sezónní prohlídky vozidel.

Sezónní prohlídka vozidla vám pomůže zajistit bezstarostnou sezónu bez nutnosti nečekané návštěvy autoservisu. 

Doporučujeme sezónní prohlídky realizovat zároveň s přezouváním vašeho vozu.

 

Součástí každé sezónní prohlídky je běžná kontrola stavu vozidla, náprav, stav brzd, osvětlení a kontrola úniku provozních kapalin, kontrola stavu dezénu a opotřebení vašich pneumatik.

V rámci letní prohlídky navíc zkontrolujeme a doplníme stav letní kapaliny do ostřikovačů, odsajeme a doplníme nové chladivo klimatizace, upozorníme na případné nedostatky a načteme vaše vozidlo diagnostikou.

V rámci zimní prohlídky navíc zkontrolujeme hustotu a kapacitu vaší nemrznoucí směsi, doplníme stav zimní kapaliny do ostřikovačů, zkontrolujeme zátěžových testem stav vaší autobaterie a zda váš alternátor dobíjí vozidlo tak, jak by měl, ověříme funkčnost a stav stěračů vozidla, načteme vozidlo diagnostikou a upozorníme na případně nedostatky.

Nabídka

Ceny jsou uvedeny bez DPH (21%)

SEZÓNNÍ PROHLÍDKA VOZIDLA

již od 1000 

Viz. výše

Nebo objednávejte na 775 388 818

Kde nás najdete

Provozovna: 

generála Svobody 339

533 51 Pardubice – Rosice

Sídlo: 

Srch 229, 533 52 Staré Hradiště

IČ: 27505600

Příjem oprav, objednání:

+420 775 388 818

tripa@tripa.cz

Vedení společnosti:

vedeni@tripa.cz

Společnost TRIPA s.r.o. patří mezi přední Pardubické neautorizované autoservisy osobních a užitkových vozů. Jsme společnost s více jak 15ti letou tradicí. Díky kvalitnímu personálnímu i technického zázemí jsme se v roce 2015 stali součástí servisní sítě Partner ELIT. Od začátku se snažíme o osobní a individuální přístup k jednotlivým zákazníkům ve spojení s kvalitně odvedenou prací.

Na základě blokové vyjímky  § 3 odst. zákona č. 143/2001 Sb můžete  náš autoservis navštívit i s novým ještě záručním vozidlem.

Důvody, proč zvolit Autoservis TRIPA

Od samého začátku se snažíme o osobní, individuální přístup k jednotlivým zákazníkům a domácí atmosféru ve spojení s profesionálním jednáním.

Jsme součástí PARTNER ELIT

Jsme členem sítě autoservisů PARTNER ELIT, do které je v České republice zapojeno přes 500 autoservisů a tvoří tak nejpočetnější a nejdostupnější síť autoservisů na našem území. Mezi hlavní výhody pro motoristy, kromě výborné dostupnosti patří také výhodné ceny prací a služeb.

Kvalitu náhradních dílů používaných v autoservisech PARTNER ELIT garantuje společnost ELIT, která je největším dodavatelem originálních a kvalitativně rovnocenných náhradních dílů na trhu náhradní spotřeby v ČR.

Kvalitně u nás neznamená draze

Zakládáme si na kvalitně provedené práci, pro kterou využíváme jen díly odpovídající svou kvalitou dílům originálním. Zároveň cena práce je u nás na dostupné úrovni. Oproti autorizovanému servisu můžete ušetřit i 60 – 70% nákladů.

Upozorníme vás na nedostatky

Při provádění oprav a prohlídek vás automaticky upozorníme na další nedostatky a předáme vám doporučení na další opravu.

Preferujeme fér a transparentní jednání

Než se pustíme do oprav, vždy se s Vámi spojíme a společně zkonzultujeme, jaký postup zvolit. Nikdy neprovedeme práce bez předchozího schválení ze strany zákazníka, takže Vás nezaskočí nečekaně vysoký účet.

Pro vozy Mercedes-Benz a Škoda nabízíme možnost zápisu servisní prohlídky do elektronické servisní knížky vozidla. Všechny ostatní údaje o probězích jednotlivých prohlídek jsou automaticky předávány společnosti CEBIA

Při provádění oprav a prohlídek vás automaticky upozorníme na další nedostatky a předáme vám doporučení na další opravu.

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci

Pokuste se nám co nejlépe přiblížit, s jakým požadavkem k nám chcete vozidlo přistavit. Po přijetí Vaší zprávy požadavek zpracujeme, vyhodnotíme možné termíny pro provedení prací a kontaktujeme Vás zpětně s návrhem termínu a případného řešení.