Technická kontrola

Bez technické to jednoduše nejde, ale málokdo by chtěl trávit hodiny čekáním na stanici technické kontroly.

Provedeme kompletní prohlídku vašeho vozidla, připravíme vozidlo na kontrolu a následně pro Vás vozidlo provedeme kontrolou na stanici technické kontroly.

Za 4 roky po zakoupení nového vozu a následně každé dva roky čeká vaše vozidlo nutnost navštívit Stanici technické kontroly (STK). Obvykle taková návštěva bývá spojena s nutností vyhrazení určitého času, standardně v rámci několika hodin a to samozřejmě ve všední den. Před návštěvou pravidelné kontroly na STK doporučujeme vždy absolvovat přinejmenším preventivní prohlídku vašeho vozidla, abyste měli jistotu, že váš vůz takovou kontrolou projde bez sebemenších starostí.

Při kontrole vozidla před návštěvou STK neunikne žádná z hybných částí vozidla, samozřejmostí je kontrola stavu brzdové soustavy a řízení, správnost použitého obutí na vozidle, ale nemálo starostí a problémů vám může přidat i rezavá karoserie, tak nefunkční části vnějšího osvětlení vozidla, jako třeba prasklá žárovka. Také úniky provozních kapalin, jako je nemrznoucí směs, motorový olej nebo brzdová kapalina nejsou brány ku prospěchu.

POKUD BUDETE MÍT ZÁJEM, VAŠE VOZIDLO ZKONTROLUJEME, ODVEZEME NA KONTROLU A NÁSLEDNĚ SI HO OPĚT PŘEVEZMETE PŘÍMO U NÁS.

V případě nutnosti provedení oprav nezbytných pro absolvování kontroly vás budeme neprodleně kontaktovat s návrhem a postupem řešení závad.

 

Nabídka

Ceny jsou uvedeny bez DPH (21%)

PŘISTAVENÍ VOZIDLA K STK + ME

již od 3500

Cena zahrnuje poplatky za STK a ME, nezbytné pro absolvování kontroly a poplatek za přistavení vozidla ke kontrole a její absolvování.

Nebo objednávejte na 775 388 818

CELKOVÁ KONTROLA VOZIDLA PŘED STK

již od 700

Nebo objednávejte na 775 388 818

Kde nás najdete

Provozovna: 

generála Svobody 339

533 51 Pardubice – Rosice

Sídlo: 

Srch 229, 533 52 Staré Hradiště

IČ: 27505600

Příjem oprav, objednání:

+420 775 388 818

tripa@tripa.cz

Vedení společnosti:

vedeni@tripa.cz

Společnost TRIPA s.r.o. patří mezi přední Pardubické neautorizované autoservisy osobních a užitkových vozů. Jsme společnost s více jak 15ti letou tradicí. Díky kvalitnímu personálnímu i technického zázemí jsme se v roce 2015 stali součástí servisní sítě Partner ELIT. Od začátku se snažíme o osobní a individuální přístup k jednotlivým zákazníkům ve spojení s kvalitně odvedenou prací.

Na základě blokové vyjímky  § 3 odst. zákona č. 143/2001 Sb můžete  náš autoservis navštívit i s novým ještě záručním vozidlem.

Důvody, proč zvolit Autoservis TRIPA

Od samého začátku se snažíme o osobní, individuální přístup k jednotlivým zákazníkům a domácí atmosféru ve spojení s profesionálním jednáním.

Jsme součástí PARTNER ELIT

Jsme členem sítě autoservisů PARTNER ELIT, do které je v České republice zapojeno přes 500 autoservisů a tvoří tak nejpočetnější a nejdostupnější síť autoservisů na našem území. Mezi hlavní výhody pro motoristy, kromě výborné dostupnosti patří také výhodné ceny prací a služeb.

Kvalitu náhradních dílů používaných v autoservisech PARTNER ELIT garantuje společnost ELIT, která je největším dodavatelem originálních a kvalitativně rovnocenných náhradních dílů na trhu náhradní spotřeby v ČR.

Kvalitně u nás neznamená draze

Zakládáme si na kvalitně provedené práci, pro kterou využíváme jen díly odpovídající svou kvalitou dílům originálním. Zároveň cena práce je u nás na dostupné úrovni. Oproti autorizovanému servisu můžete ušetřit i 60 – 70% nákladů.

Upozorníme vás na nedostatky

Při provádění oprav a prohlídek vás automaticky upozorníme na další nedostatky a předáme vám doporučení na další opravu.

Preferujeme fér a transparentní jednání

Než se pustíme do oprav, vždy se s Vámi spojíme a společně zkonzultujeme, jaký postup zvolit. Nikdy neprovedeme práce bez předchozího schválení ze strany zákazníka, takže Vás nezaskočí nečekaně vysoký účet.

Pro vozy Mercedes-Benz a Škoda nabízíme možnost zápisu servisní prohlídky do elektronické servisní knížky vozidla. Všechny ostatní údaje o probězích jednotlivých prohlídek jsou automaticky předávány společnosti CEBIA

Při provádění oprav a prohlídek vás automaticky upozorníme na další nedostatky a předáme vám doporučení na další opravu.

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci

Pokuste se nám co nejlépe přiblížit, s jakým požadavkem k nám chcete vozidlo přistavit. Po přijetí Vaší zprávy požadavek zpracujeme, vyhodnotíme možné termíny pro provedení prací a kontaktujeme Vás zpětně s návrhem termínu a případného řešení.